Podpora / Daňová validita
Firemní doprava

Plná verze programu k vyzkoušení. Po registraci obdržíte kód a můžete program okamžitě používat.

I Podpora I Daňová validita I
Daňová validita
Jako podnikatel využijete pro účetnictví především subjekt, který se vám plnohodnotně zaručí za bezchybný a odpovídající výsledek. V případě vedení knihy jízd by tomu nemělo být jinak. Na přípravě programu Firemní doprava se podílela a podílí řada renomovaných účetních odborníků. Jde nám o to, definovat v relativně turbulentním právním a daňovém prostředí České republiky převažující názor a výklad daňové a účetní problematiky a prostřednictvím odborného stanoviska zainteresovaných stran - správců daně, daňových poradců a účetních zaměstnanců - a tak poskytnout našim zákazníkům bezpečný a konzistentní produkt.

Na trhu je řada domácky vytvářeného software, které ve snaze vyjít vstříc potřebě podnikatelů naplnit literu zákona tento zákon zjevně, nebo z neznalosti porušuje. Snažíme se i takto zákazníky na nedostatky upozorňovat. Příkladem je automatické generování knihy jízd na základě programátorského kódu.

Snažíme se našim zákazníkům poskytnout veškeré relevantní informace, včetně daňového kalendáře, seznamu náhrad, doporučení pro normy spotřeby, doporučené vzory tiskovin a nápady a řešení.

Vedoucí odborného pracoviště
Ing. Eva Kolašínová, konzultant
Právní dohled a daňová validita Mějte jistotu, že s každou změnou v zákonech Firemní doprava počítá. Dohlíží na to právníci a daňoví poradci.
Hromadné vkládání jízd Možnost hromadného zápisu čerpání pohonných hmot, zadávání obvyklých tras a další. Pozor na "odborníky" Programy s automatickým generováním jízd finanční úředníci dobře znají. A odmítají. Pohodlná práce Snadný způsob ovládání a pře- hledné zobrazení jsou neoceni- telné pro každodenní práci.
Elischka s.r.o.