Firemní doprava / Slevy a prodejní akce
Firemní doprava

Plná verze programu k vyzkoušení. Po registraci obdržíte kód a můžete program okamžitě používat.

I Firemní doprava I Slevy a prodejní akce I
Jak ušetřit více než 25%
Firemní doprava se skládá ze tří navzájem provázaných programů - knihy jízd, cestovní příkazů a digitálních automap. Tyto programy jsou samostatné, tzn. že Kniha jízd (KJ) a Cestovní příkazy (CP) můžete používat samostatně. Automapy doplňují funkce KJ a CP. Stejně tak můžete tyto programy samostatně i zakoupit, viz. ceníky licencí produktu Knihy Jízd nebo Cestovní příkazy.

Zakoupíte-li si Firemní dopravu jako komplet (viz. ceník licencí), získáte Kniha jízd a Cestovní příkazy zahraniční (CPZ) se slevou více než 25% ve srovnání s kusovým nákupem.
Např. Fido - 3 vozidla/3 zaměstnanci přijde na 1990,-.
KJ-3: 1400,- + CPZ-3: 1400,- = 2800,- Ušetříte tedy 810,-.
Jak ušetřit 10%
U kompletu Firemní doprava jsou pevně stanoveny licence, 3/3, 5/10, 10/20, ... Pokud Vám toto rozdělení ani výhledově nevyhovuje, můžete si vybrat odpovídající licence individuálně, třeba KJ pro 15 vozidel a CP tuzemské (CPT) pro 3 zaměstnance.
Za to, že si pořídíte Kniha jízd i Cestovní příkazy, Vám dáme slevu 10% z ceny obou licencí.
Pokud si současně pořídíte i některé z map, pak se vztahuje sleva i na cenu map.
Individuální výběr
Chcete si pořídit pouze KJ nebo CPZ nebo CPT? Žádný problém, zde jsou ceníky: KJ, CPZ, CPT. Nedáme Vám sice slevu, ale zase si nemusíte kupovat program, o kterém víte, že jej nebudete potřebovat. Navíc i u individuálního výběru platí možnost získání licence zdarma.
Digitální automapy
Pro rychlé zjištění ujeté vzdálenosti a doby jízdy slouží ve Firemní dopravě modul Digitální automapy. Jízdu i s průjezdními body a časy příjezdu/odjezdu zadáte na standardní automapě a jedním kliknutím ji přenesete do KJ. Aby vzdálenosti odpovídaly, musí být mapy aktuální. To zajišťuje společnost PLANstudio, která mapová data zjišťuje i pro tak uživateli prověřený mapový server, jako je www.mapy.cz.
Pokud si pořídíte tři typy map, obdržíte čtvrtou mapu zdarma. Ušetříte tak 25%.
Vlastní modul Digitální automapy je zdarma, platíte pouze za mapová data. Ceník je zde.
Právní dohled a daňová validita Mějte jistotu, že s každou změnou v zákonech Firemní doprava počítá. Dohlíží na to právníci a daňoví poradci.
Hromadné vkládání jízd Možnost hromadného zápisu čerpání pohonných hmot, zadávání obvyklých tras a další. Pozor na "odborníky" Programy s automatickým generováním jízd finanční úředníci dobře znají. A odmítají. Pohodlná práce Snadný způsob ovládání a pře- hledné zobrazení jsou neoceni- telné pro každodenní práci.
Elischka s.r.o.